Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GALERIA 2022/2023

Ach, co to był za bal!

Ach, co to był za bal!

       Karnawał to tradycja przepełniona muzyka i zabawą. Ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe, dlatego 15.02 nasze przedszkole zamieniło się w przepieknie wystrojony pałac, do którego zawitali goście z przeróżnych bajek świata. Wszystkich przybyłych na dzisiejsze wydarzenie gości powitała Pani Dyrektor Joanna Sroka, która przedstawiła plan dzisiejszego balu, życzac wszystkim wyśmienitej zabawy.

     Na początek odbył się bajkowy pokaz mody, podczas którego na czerwonym dywanie mogły zaprezentować się wszystkie bajkowe postacie z grupy Tygrysków, Sówek, Puchatków i Jeżyków.  Każda grupa otrzymała gromkie brawa od publiczności za swoją prezencję oraz przygotowane na dzisiejszą okoliczność stroje. 

     Następnie wszystkie księżniczki, królewicze, Elzy, kotki, superbohaterowie oraz inni przybyli goście bawili się przy wesołej, skocznej muzyce, podczas wspólnych tańców, zabaw czy wykonując przeróżne zadania, z jakimi musieli uporać się w swoich bajkach  Kopciuszek czy Jaś z Małgosią. 

       Kolejnym punktem dzisiejszego balu było spotkanie z Magikiem oraz obejrzenie jego magicznych popisów i sztuczek. Zdziwienie, zaciekawienie oraz głośny śmiech, świadczyły o tym, że zebrani w sali bajkowi goście, byli bardzo zadowoleni z tej dzisiejszej przygotowanej dla nich atrakcji. 

      Oczywiście skoro bal to i uczta, dlatego po tanecznych popisach wszyscy mogli usiąść do pięknie nakrytych stołów i skosztować pysznych babeczek, ciasteczek i innych zakąsek a na zakończenie hucznej zabawy każdy otrzymał pyszną, kolorową watę cukrową. 

Ach, co to był za bal! Naprawdę BAJKOWY!

bajkowy-bal-karnawalowy-galeria

Data dodania: 2023-02-15 23:55:19
Data edycji: 2023-02-16 14:29:34
Ilość wyświetleń: 177

„Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...”

Robert Fulghum

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej