Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Artykuły, porady, ważne informacje dla rodziców

Artykuły, porady, ważne informacje dla rodziców

Drodzy Rodzice,

     od września do naszego zespołu dołączyli specjaliści: pedagog specjalny, psycholog oraz logopeda, których zadaniem jest pomoc w codziennej pracy z dziećmi. Nasi specjaliści służą pomocą również Wam - Rodzicom, udzielając porad czy rozmawiając na nurtujące Was pytania. 

     Na naszej stronie internetowej w kategorii "DLA RODZICÓW" znajdziecie zakładki: "SPECJALIŚCI DLA RODZICÓW" oraz "KĄCIK LOGOPEDYCZNY", gdzie możecie zapoznać się z ważnymi informacjami, artykułami oraz tematami, które dotyczą Was - Rodziców oraz Waszych dzieci. Przygotowane przez naszych specjalistów materiały mogą okazać się bardzo przydatne, podpowiedzą jak pracować z dzieckiem w domu oraz na jakie zagrożenia są narażone dzieci we współczesnym świecie. 

      Zachęcamy do odwiedzania tych zakładek na stronie internetowej przedszkola. Są tam również podane godziny pracy naszych specjalistów, jeśli będzie potrzeba umówienia sie na konsultacje. 

Data dodania: 2022-11-28 19:33:00
Data edycji: 2022-11-28 22:51:54
Ilość wyświetleń: 87

„Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...”

Robert Fulghum

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej