Babciu, Dziadku - Kochamy Was całym sercem.

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a - 22 stycznia - Dzień Dziadka, to niezwykłe dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełne radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto  pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze szarlotkę, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta?

23 oraz 24 stycznia nasze przedszkole licznie odwiedzili zaproszeni goście: Babcie i Dziadkowie. Przybyłych gości powitała pani dyrektor Joanna Sroka, pan Wójt Gminy Żegocina Wojciech Wrona oraz ks Mariusz Ogorzelec jednocześnie składając życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom min. dużo miłości od Swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!!!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci we wszystkich grupach przygotowały specjalny dla nich program artystyczny.  W przepięknej scenografii przedszkolaki  recytowały  okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie.  Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom.

Dzień Babci i Dziadka u Jeżyków

Dzień Babci i Dziadka u Tygrysków