Bal karnawałowy w przedszkolu

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci 7 lutego podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały karnawałowe stroje. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, syrenki, motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana,  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Po udanej zabawie dzieci zostały zaproszone na niezapomniany pokaz magii w wykonaniu Iluzjonisty, który pobudził zmysły oraz spontaniczną aktywność dzieci. Na zakończenie dzieci udały się na smakowity poczęstunek, oczywiście nie mogło zabraknąć cukrowej waty... Każde z dzieci zostało obdarowane drobnym upominkiem ufundowanym przez Radę Rodziców - Dziękujemy! Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Następny bal już za rok!!!

Bal karnawałowy u Sówek i Tygrysków

Bal karnawałowy u Jeżyków oraz Puchatków