REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

''Być kobietą, być kobietą...'' czyli Dzień Kobiet w przedszkolu

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety zarówno te duże, jak i małe. W tym szczególnym dniu wszystkie grupy przedszkolne oraz pracownicy przedszkola udali się na przedstawienie pt:"Być kobietą" w wykonaniu dzieci z grupy Sówki. Barwnym montażem słowno - muzycznym przedszkolaki ukazały historię "Bycia kobietą" począwszy od Adama i Ewy, poprzez rycerzy i książniczki aż do współczesnych czasów. Występ młodych aktorów został nagrodzony gromkimi brawami.

Wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez słodkości, drobnych upominków oraz kwiatów. Życzenia zlożyła również pani Dyrektor Joanna Sroka oraz rodzice naszych wychowanków.

10 marca to Dzień Mężczyzn, mimo iż "męskie" święta nie są tak popularne jak "kobiece" to dziewczynki nie zapomiały o swoich kolegach i również obdarowały małych mężczyzn upominkami.

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu to doskonały sposób na kształtowanie u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.

Wszystkim kobietom tym małym i tym dużym składamy najlepsze życzenia.

Data dodania: 2023-03-08 12:44:20
Data edycji: 2023-03-09 12:52:55