Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GALERIA 2022/2023

Dzień Babci i Dziadka u Tygrysków i Puchatków

Dzień Babci i Dziadka u Tygrysków i Puchatków

     Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre, bo kto  pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie i oczywiście kto najbardziej rozpieszcza jak nie babcia i dziadek. 

     25 stycznia w naszym przedszkolu nadal było bardzo uroczyście, wzruszająco, muzycznie i gwarno, gdyż już drugi dzień przeżywaliśmy uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. W dniu dzisiejszym do przedszkola na zaproszenie dzieci z grupy Tygrysków i Puchatków przybyli ich kochani dziadkowie. Pani dyrektor Joanna Sroka przywitała zebranych gości, składając najlepsze życzenia oraz pani dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Żegocinie Magdalena Adamska-Urban wyrażając wdzięczność dziadkom za trud włożony w wychowanie swoich dzieci a teraz wnucząt. 

     Następnie na przedszkolnej scenie zaprezentowały się Puchatki, które w krótkiej inscenizacji przedstawiły historię miłości babci i dziadka, która rozpoczęlą się już od najmłodszych lat. Śpiewając i recytując wiersze specjalnie dla przybyłych gości dzieci z grupy Puchatki pokazały, jak mocno kochaja swoje babcie i dziadków. Na zakończenie dzieci wręczyły przygotowane upominki - las w słoiczku.

     Jako drudzy w tym dniu wystąpiły Tygryski, które przedstawiły historię Bożego Narodzenia, a więc ponadczasowe jasełka. Dziadkowie podziwiali małych aktorów, ktorzy wcielili się w role biblijnych bohaterów. Dziewczynki zadbały szczególnie o taneczną oprawę przedstawienia.  Na koniec dzieci złożyły swoim dziadkom życzenia w formie pięknie wyrecytowanych wierszy i wręczyły upominki - pluszowe serduszka. Wprowadzeni w nastrój kolęd dziadkowie wraz z wnukami śpiewali przy akompaniamencie akordeonu. 

Wzruszeni i uśmiechnięci dziadkowie dziękowali za moc dostarczonych wrażeń. 

Dziękujemy wszystkim rodzicom z grupy Tygryski i Puchatki, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystosci. 

dzien-babci-i-dziadka-u-tygryskow-i-puchatkow-galeria

 

Data dodania: 2023-01-25 23:02:40
Data edycji: 2023-01-26 14:54:51
Ilość wyświetleń: 223

„Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...”

Robert Fulghum

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej