DZIEŃ DINOZAURA u Jeżyków

DZIEŃ DINOZAURA  u Jeżyków

Dnia 26 lutego dzieci z grupy Jeżyki obchodziły Dzień Dinozaura.  Choć dinozaury dawno już wyginęły to nie przestają fascynować ludzi ,podobnie było z naszymi najmłodszymi przedszkolakami z naszego przedszkola. Święto tych prehistorycznych stworzeń można spędzić na wiele sposobów ,w grupie Jeżyków przedłużyło się nawet na kilka dni.Dzieci czytały i oglądały książeczki o ich zwyczajach , ogladały kolekcje miniaturowych dinozaurów, bawiły się w paleontologa, odkrywając szkielet dinozaura ukryty w piasku, układały grę oraz przeprowadziły doświadczenie z wulkanem .Wszystkie doświadczenia pozwoliły wzbogacić wiadomości dzieci, ale również sprawiły że przedszkolaki świetnie się bawiły.

dzien-dinozaura-u-jezykow-GALERIA

Data dodania: 2024-02-29 19:48:07