Dzień Dziecka 2023

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają wszystkie przedszkolaki. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń!

W Naszym przedszkolu świętowanie tak naprawdę rozpoczęliśmy od poniedziałku i codziennie na przedszkolaków czekały inne atrakcje. W dniu dzisiejszym, kiedy kalendarz przypomina nam o tym dniu przedszkolaki obejrzały prezentacje pt. "Na przedszkolnej scenie" na której rodzice z dziećmi recytowali wiersze a także zaśpiewali piosenkę. Dzieci biorące udział w przeglądzie wierszy i piosenek dumnie prezentowały się ze swoimi rodzicami na scenie. Pani Dyrektor pogratulowała uczestnikom i wręczyła nagrody a wszystkim dzieciom złożyła najlepsze życzenia z okazji ich święta. Przewodnicząca Rady Rodziców Barbara Golemiec w imieniu wszystkich rodziców życzyła dzieciom samych powodów do radości i duuużo uśmiechu.

Po obejrzeniu pięknych występów dalsze świętowanie przeniosło się na plac zabaw gdzie na dzieci czekały kolejne atrakcje: malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, farbowanie włosów sprayem, kolorowe piniaty a także bańki mydlane.

Na pożegnanie dzieci otrzymały, pamiątkowe prezenty z najlepszymi życzeniami ufundowane przez Radę Rodziców.

W imieniu pani Dyrektor i całego Grona Pedagogicznego wszystkim Dzieciom życzymy dużo zdrowia, beztroski i wiele radości.

dzien-dziecka-2023-galeria

Data dodania: 2023-06-01 14:13:08