Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

GALERIA 2023/2024

GALERIA 2022/2023

DZIEŃ DZIECKA 2024 - cz. 1

DZIEŃ DZIECKA 2024 - cz. 1

     W tym roku uroczyste obchody Dnia Dziecka 2024 w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy 5 czerwca. Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji, które udało się zrealizować dzięki Rodzicom naszych przedszkolaków. Pierwszą atrakcją, na którą dzieci bardzo czekały były zabawy na dwóch wielkich dmuchanych zamkach. Radości dzieci nie było końca!       

  Odpoczywając chwilę od szaleństw na „dmuchańcach”, dzieci miały możliwość malować na folii artystyczne rysunki, według własnego pomysłu. Stworzyły tym samym imponującą galerie artystycznych malowideł.   Kolejną atrakcją, która dostarczyła przedszkolakom wiele szczęścia były taneczne zabawy z bańkami mydlanymi do największych dziecięcych muzycznych hitów. Tego dnia czekały na dzieci także tace pełne świeżych, soczystych owoców, napojów i słodkich deserów.

     Przedszkolakom podczas zabaw towarzyszył Marshall - wielka maskotka - wesoły piesek z Psiego Patrolu, który czuwał, by każdy przedszkolak tego wyjątkowego dnia dobrze się bawił."

  To jeszcze nie koniec świętowania Dnia Dziecka! Już jutro czekają na dzieci kolejne niespodzianki! 

dzien-dziecka-cz-1-GALERIA

Data dodania: 2024-06-05 21:29:31
Data edycji: 2024-06-05 22:09:31
Ilość wyświetleń: 211

„Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...”

Robert Fulghum

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej