DZIEŃ DZIECKA 2024 - cz. 2

Kolejny dzień wesołego świętowania Dnia Dziecka w naszym przedszkolu już za nami... Dzień pełen uśmiechów, życzeń, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń.

Po uroczystych życzeniach złożonych przez Panią Dyrektor Joannę Sroka, głos zabrał Wójt Gminy Żegocina pan Wojciech Wrona oraz przedstawicielka Rady Rodziców Joanna Kukla. Następnie odbył się mecz piłki nożnej "Tatusiowie kontra Dzieci" pod okiem trenera Jakuba Pasionka. Radość oraz sportowe emocje udzieliły się wszystkim przedszkolakom a dumni ze swoich tatusiów mali piłkarze prezentowali wraz z nimi swoje piłkarskie umiejętności na boisku. Przedszkolaki nie dały za wygraną a mecz ostatecznie zakończył się remisem!

Po rozgrywkach piłkarskich na dzieci czekało mnóstwo atrakcji między innymi piniaty czy "Strefa relaksu", gdzie w cieniu parasolek dzieci mogły odpocząć. Ogromną popularnością wśród dzieci cieszyły się specjalnie przygotowane na tą okazję: "Kącik Słodkości", "Salon piękności", "Salon fryzjerski" oraz "Salon Tatuażu" gdzie pod okiem fachowców - zaangażowanych Rodziców dzieci mogły cieszyć się pięknymi fryzurami, bajkowo pomalowanymi twarzami oraz tatuażami o najróżniejszych wzorach. Na wszystkie dzieci czekał poczęstunek ( owoce, soczki, popcorn) oraz kiełbaska z grilla, a na każdego przedszkolaka czekały ufundowane przez Radę Rodziców upominki. Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci.

Niespodzianki którymi podczas świętowania Dnia Dziecka mogły cieszyć się nasze przedszkolaki zostały ufundowane przez Rodziców, za co z całego serca jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

dzien-dziecka-2024-cz-2-GALERIA

Data dodania: 2024-06-06 21:03:33