Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Resetowanie ustawień

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki.

Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach i piosenkach przygotowanych przez dzieci z grupy Sówki. Po części artystycznej, głos zabrała Pani Dyrektor, dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy.

dzien-edukacji-narodowej-GALERIA

Data dodania: 2024-10-15 15:59:00