DZIEŃ KOBIET W NASZYM PRZEDSZKOLU

Dzień Kobiet, czyli 8 marca, to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet, tych małych jak i dużych. W naszym przedszkolu w tym dniu świętują również chłopcy, gdyż ich wyjątkowy dzień wskazuje kalendarz 10 marca. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie dziewczynki otrzymały serdeczne życzenia od kolegów z grup przedszkolnych. Przedszkolaki jako mali dżentelmeni ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym dla swoich koleżanek. Dzieci poznały sylwetki znanych kobiet tj. Kleopatry, Margaret Thatcher, Marii Skłodowskiej-Curie czy Coco Chanel. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy i konkurencje. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek, świadczyły o miło spędzonym czasie.

Podziękowania składamy również rodzicom, za zorganizowanie upominków dla wszystkich dzieci.

Dzien-Kobiet-w-naszym-przedszkolu-GALERIA

Data dodania: 2024-03-08 13:17:41