Dzień Pluszowego Misia

25 listopada to dzień bardzo wesoły, zwłaszcza dla dzieci, gdyż obchodzimy wtedy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Nasze przedszkolaki oczywiście świętowały w tym  dniu jak należy. Każdy przedszkolak przyniósł dziś swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, żółte i różowe, a każdy był kochany i wyjątkowy.

Dzieci w tym dniu obejrzały i wysłuchały prezentacji przygotowanej przez Panią Bernadette Macheta z Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni. Pani Bernadka w ciekawy sposób zapoznała dzieci z historią Pluszowego Misia oraz przedstawiła misie ze znanych bajek.  Dzieci w tym dniu bawiły się przy misiowych piosenkach, brały udział w zabawach ruchowych, wykonywały zadania i prace plastyczną.

Na koniec na dzieci czekał owocowy poczęstunek. ? Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy szczególnie dlatego, że przedszkolaki mogły go spędzić również ze swoim pluszowym przyjacielem.

dzien-pluszowego-misia-galeria

Data dodania: 2022-11-25 18:23:51