''Jesienne porządki''- spektakl dla przedszkolaków

26 września do naszego przedszkola zawitali aktorzy z teatru KANON z Krakowa, którzy przedstawili spektakl pt. ,,Jesienne porządki”.

Aktorzy w ciekawych strojach, w humorystyczny sposób przybliżyli dzieciom oznaki jesieni oraz jak zwierzęta przygotowują się do zimy. Przedszkolakom bardzo podobała się rozsądna wiewiórka Basia, która robiła jesienne porządki i zapasy na zimę, sympatyczny, roztargniony miś Maciek, przygotowujący się do zimowego snu, Pani Sójka, która robiła wielkie zamieszanie i oczywiście nigdzie nie zdążyła odlecieć oraz bocian, który właśnie odlatywał do ciepłych krajów. Dzieciom bardzo podobał się teatrzyk. Przedszkolaki żywo reagowały na przebieg akcji i aktywnie włączały się do wspólnej zabawy.

jesienne-porzadki-spektakl-dla-przedszkolakow

Data dodania: 2023-09-26 14:30:07