REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Jeżyki i Puchatki na ścieżce przyrodniczo – edukacyjnej

10 października dzieci z grupy Jeżyki oraz puchatki odbyły zajęcia dydaktyczne na świeżym powietrzu. Na terenie parku dworskiego w centrum Laskowej przedszkolaki wędrowały ścieżką przyrodniczo – edukacyjną. Podczas spaceru aleją lipową poznały ciekawostki z życia lasu: ślady zwierząt leśnych, wyglądu ptasich budek lęgowych, rekordy skoków  w dal zwierząt leśnych, które przedszkolaki również próbowały pobić; wygląd mrowiska oraz kretowiska czy też wygląd oraz nazwy ptaków zamieszkujących polskie lasy oraz stawy. Po jesiennym spacerze przyszedł czas na piknik oraz wspólna zabawę na placu zabaw. Wyjazd przyniósł dzieciom wiele radości oraz nowych wiadomości.

jezyki-i-puchatki-na-sciezce-przyrodniczo-edukacyjnej-galeria

Data dodania: 2022-10-10 20:47:18