Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Resetowanie ustawień

''KREATYWNE DNI NIETYPOWE'' - Ogólnopolski Projekt Edukacyjny

W roku szkolnym 2024/2025 dzieci z grupy Sówki biorą udział w II edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego pt. "KREATYWNE DNI NIETYPOWE".

Celem projektu jest innowacyjne podejście do przygotowywania formy zajęć, uatrakcyjnienie pracy z dziećmi, zaangażowanie dzieci we wspólne przygotowania ciekawych i nietypowych zajęć oraz zabawną formę świętowania. Obchodząc różne nietypowe święta rozwijamy u dzieci kreatywność ale także empatię, szacunek wobec otoczenia, uwrażliwiamy dzieci na różne potrzeby zwierząt a także wzmacniamy w nich samych poczucie własnej wartości. Dzieci mają możliwość otworzyć się na nowe możliwości wyrazu, opanowania stanów emocjonalnych poprzez kreatywne ćwiczenia, poczucie przynależności do grupy, śmiech i dobrą zabawę.

W II edycji projektu Kreatywnych Dni Nietypowych będą realizowane dni według czterech modułów, po trzy z każdego z nich :

• I moduł: Sportowe Dni Nietypowe
  • II moduł: Empatyczne Dni Nietypowe