Mobilne Oceanarium w naszym przedszkolu

9 marca do naszego przedszkola przybyło „Mobilne Oceanarium", które zabrało przedszkolaków z każdej  grupy w niezwykłą podróż zgłębiając tajemnice podwodnego świata roślin i zwierząt. Wszystko miało miejsce w specjalnej kopule ustawionej w jednej z sal, w której oglądaliśmy przyrodniczy film 3D opowiadający o życiu wodnych zwierząt. Widzieliśmy morskie głębiny, rafę koralową i jej niezwykłych mieszkańców. Ta inspirująca podróż w głąb mórz i oceanów była dla dzieci źródłem wielu pozytywnych emocji i wrażeń.

mobilne-oceanarium-w-naszym-przedszkolu-galeria

Data dodania: 2023-03-09 13:40:30