Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GALERIA 2022/2023

''Nie taka dynia straszna'' - wyniki konkursu plastycznego

''Nie taka dynia straszna'' - wyniki konkursu plastycznego

24 pażdziernika został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pod hasłem "Nie taka dynia straszna"  zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Bytomsku. Każda grupa z naszego przedszkola wykonała pracę przestrzenną z dyni, która została oceniona przez jury w Bytomsku.

Piękna karoca, któą przygotowały Sówki, słodki jednorożec wykonany przez Tygryski czy równie piękne prace Jeżyków oraz Puchatków: Olaf i leśny domek, dumnie prezentowały się pośród innych nadesłanych prac na konkurs. 

Pomysł oraz staranne wykonanie zostało docenione przez komisję konkursową. Wszystkie grupy otrzymały podziękowanie za udział w zabawie oraz słodki upominek. Dodatkowo miło nam jest się pochwalic, że praca Sówek (karoca) otrzrymała dyplom oraz nagrody za zajęcie I miejsca, natomiast dynia Tygrysków (jednorożec) została doceniona wyróżnieniem i nagrodami. 

nie-taka-dynia-straszna-konkurs-plastyczny-galeria

Data dodania: 2022-10-24 10:11:26
Data edycji: 2023-02-08 10:52:01
Ilość wyświetleń: 32

„Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...”

Robert Fulghum

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej