''Niech żyją wakacje...!'' - uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy moment, który warto celebrować i podsumować wspólnie z dziećmi. To okazja do refleksji nad osiągniętymi postępami, dzielenia się radością z dokonanych sukcesów i wspomnieniami z całego kończącego się roku w przedszkolu.

W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku odbyło się 21. czerwa. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dzieci wesoło i z uśmiechem na ustach prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Wakacyjne pioseki i letnie gadżety podczas występów sprawiły, że już wszyscy poczuli zbliżające się lato i wakacje. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz upominki z rąk Pani Dyrektor Joanny Sroki.

Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Gratulujemy dzieciom osiągniętych sukcesów oraz serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.

niech-zyja-wakacje-zakonczenie-roku-szkolnego-20232024-GALERIA

Data dodania: 2024-06-21 13:58:13