''Niepełnosprawność różne ma oblicza'' - zajęcia w ramach projektu edukacyjnego ''jak mówić o niepełnosprawności?''

28 lutego przedszkolaki wzięły udział w zajęciach "Niepełnosprawność różne ma oblicza", które zrealizowane zostały w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Jak mówić o niepełnosprawności?". To już kolejne spotkanie w ramach tego projektu. Tym razem dzieci poznawały problemy i trudności osób cierpiących na padaczkę (epilepsję), dowiedziały się na zajęciach na czym może polegać atak, a także jak zachować się w przypadku, kiedy jest się świadkiem takiego zdarzenia. Dlatego dzieci ćwiczyły wzywanie na pomoc dorosłej osoby, powtarzały numery alarmowe oraz trenowały tzw. pozycję boczną bezpieczną.

niepelnosprawnosc-rozne-ma-oblicza-zajecia-w-ramach-projektu-jGALERIA

Data dodania: 2024-02-29 19:06:27