Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem. 20 października  odbyło się takie Pasowanie na Przedszkolaka dzieci z grupy Jeżyki oraz dwóch chłopców z grupy Puchatki oraz Tygryski.

Dzieci po raz pierwszy zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne na szerszym forum. Następnie złożyły uroczyste ślubowanie a Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia wręczyła każdemu dziecku drobne upominki. Również słodką niespodziankę otrzymały od swoich kolegów z grupy Puchatki.

Gratulujemy naszym wspaniałym Przedszkolakom!!!

Data dodania: 2023-10-20 12:24:39
Data edycji: 2023-10-20 13:07:33