Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Piknik Przedszkolaka

Piknik Przedszkolaka

27.09 dzieci 6-letnie wzięły udział w Gminnym Pikniku Przedszkolaka w Bytomsku. Dopisała piękna pogoda a więc dzieci wraz ze słonkiem i leśniczym  mogły spacerować przez las. Dzieci poznały różne gatunki grzybów i usłyszały leśne ciekawostki. Podczas spaceru przedszkolaki szukały najgrubszych drzew w lesie i próbowały zmierzyć ich obwód. Po dotarciu do domku myśliwskiego na wszystkie dzieci czekało mnóstwo niespodzianek. Pani Dyrektor Przedszkola w Bytomsku  wraz z Wójtem Gminy Żegocina, przedszkolakami i nauczycielami z przedszkola w Bytomsku przywitała przybyłych gości, a Rodzice dzieci przygotowali pyszny poczęstunek. 

Dzieci mogły pobawić się na dmuchanym zamku, łapać bańki mydlane, tańczyć zumbę, zrobić sobie tatuaże czy kolorowe włosy. Zabawa była wspaniała. Dzieci zadowolone i pełne wrażeń wróciły do przedszkola.

Dziękujemy Pani Dyrektor i całej społeczności Przedszkola w Bytomsku za zaproszenie i miło spędzony czas. 

piknik-przedszkolaka-galeria

Data dodania: 2022-09-27 20:18:05
Data edycji: 2022-11-16 11:33:21
Ilość wyświetleń: 31

„Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...”

Robert Fulghum

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej