''Plecaczkowe czytanie'' -akcja czytelnicza

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa nasze przedszkole organizuje akcje/konkurs czytelniczy pod hasłem: "Plecaczkowe czytanie".

Akcja ma na celu rozwijanie czytelnictwa u dzieci w wieku przedszkolnym, jest przede wszystkim dobrą zabawą a jej zasady są następujące:

➡️ Od listopada w każdej grupie będzie "wędrował" plecaczek z książeczką.

➡️ Plecaczek z przygotowaną książeczką losowo będą zabierały dzieci do domu, a ich zadaniem jest przeczytanie książeczki z rodzicem i opowiedzenie kolejnego dnia w przedszkolu w swojej grupie o czym była książeczka.

➡️Na wszystkie dzieci czeka niespodzianka.

➡️ Akcja/konkurs czytelniczy zakończony zostanie, gdy wszystkie dzieci otrzymają plecaczek z książeczką do przeczytania.

Zapraszamy do udziału i życzymy ciekawych spotkań z książką, pełnych przygód i niezapomnianych opowieści.

Data dodania: 2022-11-07 18:46:22
Data edycji: 2022-11-08 18:47:31