Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Resetowanie ustawień

Podchody Puchatków z panią Jesienią

Puchatki wczesnym rankiem wchodząc do sali zauważyły tajemniczy rulon, był to list z mapą skarbów od pani Jesieni, która zaprosiła dzieci do zabaw tropiących . Pogoda dopisała więc zaraz po śniadaniu dzieci wyruszyły z przedszkola. Idąc za strzałkami przedszkolaki odnajdywały kolejne zadania i dary pani jesieni. Kiedy już zostały odszukane wszystkie wskazówki i zadania okazało się że mapa zaprowadziła prosto do domu Zuzi z grupy Puchatków, a tam na miejscu czekała skrzynia skarbów do której jeszcze trzeba było odnaleźć ukryty klucz. Puchatkom udało się zrealizować wszystkie zadania i zdobyć ukryte skarby . Po trudnej trasie dzieci mogły chwilę odpocząć w ogrodzie i pobawić się korzystając z gościnności Zuzi.

Był to bardzo wesoły i pełen wrażeń dzień.

Bardzo dziękujemy mamusi Zuzi za pomoc w organizacji tak wspaniałych chwil.

podchody-puchatkow-z-pania-jesienia-GALERIA

Data dodania: 2024-09-24 20:25:51