Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

GALERIA 2023/2024

GALERIA 2022/2023

Pożegnanie starszaków w roku szkolnym 2023/2024

Pożegnanie starszaków w roku szkolnym 2023/2024

"Wszyscy dzisiaj są wzruszeni,

nowa droga jest przed nami.

Lecz wierzymy mocno w siebie,

wszak jesteśmy starszakami"

      20.06.2024r dla starszych dzieci z grupy Sówek i Tygrysków to dzień wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i wzruszeń, bowiem w tym dniu odbyła się ważna uroczystość - pożegnanie starszaków. Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań w przedszkolu. Skończył sie bowiem 4 -letni okres wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci z maluszków zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chetnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. 

     Podczas uroczystości najstarsze dzieci przypomniały w skrócie jak to było na początku i w czasie tych minionych lat w przedszkolu. Przy wesołej muzyce zapewniły o poczuciu własnej wartości i chęci poznawania świata oraz zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Tygryski i Sówki podziękowały Paniom za trud wychowania, dobre serce i zrozumienie jakie otrzymywały każdego dnia. Młodsi koledzy i koleżanki pożegnali sześciolatków życząc samych radości i szóstek w szkole oraz zapraszając ich do odwiedzania przedszkola kiedy będą już pierwszoklasistami. Wszyscy zebrani obejrzeli krótką relację jak to nasze najstarsze przedszkolaki prezentowały się na początku swojej przygody w przedszkolu. 

   Pani Dyrektor Joanna Sroka życzyła dzieciom bezpiecznych i udanych wakacji oraz sukcesów w szkole, natomiast rodzicom, nauczycielom i wszystkim pracownikom przedszkola dziękowała za kolejny rok oraz zaangażowanie w pracę przedszkola. W sposób szczególny podziękowała rodzicom, którzy w wyjątkowy sposób byli zaangażowani w życie przedszkola .

Wszystkie najstarsze przedszkolaki otrzymały z rąk Pani Dyrektor dyplom oraz nagrodę książkową a od swoich młodszych kolegów z grupy rożek słodkości.

  Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Joanna Kukla w imieniu rodziców podziękowała wszystkim pracownikom przedszkola za naukę, opiekę i zabawę.

   Pożegnania zawsze są trudne, ale tak to już jest, coś musi się skończyć, aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia.  Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale z uśmiechem na ustach życzymy Wam drogie starszaki UDANYCH WAKACJI I POWODZENIA W SZKOLE!

pozegnanie-starszakow-GALERIA

Data dodania: 2024-06-20 21:42:08
Data edycji: 2024-06-21 08:01:54
Ilość wyświetleń: 300

„Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...”

Robert Fulghum

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej