Projekt Gramy Zmysłami - ''Sensoryczna Pisanka''

Dzieci z grupy Tygryski zrealizowały w ostatnim czasie kolejne zadanie wynikające z projektu „Gramy zmysłami”.

Tym razem dzieci wykonały sensoryczne pisanki. Przedszkolaki ozdabiały pisanki kulkami z bibuły, malowały farbami przy użyciu patyczków oraz paluszkami. Dzieci bawiły się bardzo kreatywnie ozdabiając pisankę. Każdy według swojej wyobraźni. Dzięki tej zabawie dzieci mogły stymulować zmysł czucia głębokiego, dotyku. Zabawa spotkała się z uznaniem dzieci o czym świadczyły prowadzone w trakcie rozmowy, uśmiech na twarzach dzieci oraz ich kreatywność.

projekt-gramy-zmyslami-sensoryczna-pisanka-GALERIA

Data dodania: 2024-03-26 12:23:36