Przedszkolaki na zajęciach z trenerem KS Beskid Żegocina

Dzisiaj 29.09 nasze przedszkolaki kolejny dzień bardzo aktywnie obchodziły trwający Europejski Tydzień Sportu.

Po wczorajszej wycieczce do Rdzawy dzieci gotowe do dalszych aktywności wybrały się na boisko do Żegociny na sportowe zajęcia z trenerem KS Beskid Żegocina - Panem Konradem Łękawa.

Pan Konrad opowiedział o funkcjonowaniu klubu i treningach, które odbywaja się dwa razy w tygodniu dla każdej grupy wiekowej. Trener przeprowadził z dziećmi krótką pogadankę m.in. o tym, dlaczego potrzebna jest najpierw rozgrzewka przed meczem, a nastepnie poprowadził z naszymi Sówkami i Tygryskami prawdziwy sportowy trening. Przedszkolaki podzieleni na kilka drużyn zagrali między sobą mecze a w międzyczasie korzystali z zielonej siłowni przy boisku. Zadowolone z zajęć dzieci podziękowały trenerowi Beskidu za wspólnie spędzony sportowy czas.

Następnie Sówki i Tygryski mogły skorzystać  z placu zabaw przedszkola w Żegocinie za co dziękujemy Pani Dyrektor Przedszkola i Przedszkolakom z Żegociny. Z rąk Pani Dyrektor Ewy Paruch dzieci otrzymały również słodką niespodziankę.

Na koniec Sówki i Tygryski wyruszyły jeszcze spacerkiem do nowo otwartego kortu tenisowego w Żegocinie, gdzie mogły popróbować swoich sił z rakietą tenisową w ręce.

Po tylu sportowych emocjach i doświadczeniach śmiało możemy stwierdzić , że Europejski Tydzień Sportu spędziliśmy jak należy - NA SPORTOWO, NA WESOŁO!

przedszkolaki-na-zajeciach-z-trenerem-ks-beskid-zegocina-GALERIA

Data dodania: 2023-09-29 13:45:11