Przedszkolna Wigilia

W naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy wspólnie święta Bożego Narodzenia. Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyła wspólną wigilią, która odbyła się 22 grudnia. Na początku tego uroczystego dnia, wszystkie dzieci zostały zaproszone na przedstawienie pt. „Historia Bożego Narodzenia”, które przygotowały dzieci z grupy Tygryski. Natomiast dzieci z grupy Sówki wprowadziły całą społeczność przedszkola w świąteczny nastrój słowami piosenki . Po zakończeniu części artystycznej, po wysłuchaniu słów Ewangelii dzieliliśmy się opłatkiem składając życzenia. Następnie przedszkolaki wraz z Paniami udały się do swoich sal na uroczysty obiad wigilijny. Przy pięknie udekorowanych stołach dzieci spożywały tradycyjny barszczyk, rybkę czy pierniczki. W tym dniu w przedszkolu dało się słyszeć tradycyjne kolędy i pastorałki. Oczywiście nie zabrakło  prezentów pod lśniącą choinką, które dzieci rozpakowały z wielką radością. To był bardzo wyjątkowy dzień i cieszymy się, że mogliśmy go wspólnie przeżyć.

wigilia-przedszkolna-galeria

Data dodania: 2022-12-23 12:38:49