Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GALERIA 2022/2023

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu

    Święta Bożego Narodzenia zbliżają się juz wielkimi krokami a w naszym przedszkolu dosłownie czuć je w powietrzu i słychać na każdym kroku. 

     W minionym tygodniu rozpoczęliśmy intensywne, ale i radosne przygotowania do obchodów Świąt Bożego Narodzenia. W każdej sali stanęła przepiękna choinka, którą przedszkolaki ochoczo ubierały i stroiły w kolorowe bombki, aniołki, pyszne cukierki oraz papierowe ozdoby, które same wykonywały.  Sówki podwinęły rękawy, zagniatały i wyrabiały ciasto piernikowe, a spod ich palców wyszły przepiękne, pachnące i wykonane z sercem pierniki. Nie mniej serca włożyły w dekorowanie pierników dzieci z pozostałych grup. Z każdej sali przedszkolnej wypływają świąteczne melodie a dzieci z radością włączają się do wspólnego śpiewu. 

    W przedszkolnych przygotowaniach do świąt wzieli udział również rodzice dzieci z grupy Sówek i Tygrysków, uczestnicząc w zajęciach otwartych i wykonując wraz ze swoimi pociechami błyszczące bombki i pięknie ozdobione lampiony. 

   Wszystkie te działania przybliżają dzieciom tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe, sprawiają dużo radości i budują świąteczną atmosferę zbliżających się świąt. 

przygotowania-do-swiat-bozego-narodzenia-sowki - galeria

przygotowania-do-swiat-bozego-narodzenia-tygryski- galeria

przygotowania-do-swiat-bozego-narodzenia-jezyki-i-puchatki -galeria

Data dodania: 2022-12-20 20:31:11
Data edycji: 2022-12-20 21:55:12
Ilość wyświetleń: 154

„Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...”

Robert Fulghum

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej