Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

GALERIA 2023/2024

GALERIA 2022/2023

Puchatki i Jeżyki na wycieczce w Laskowej

Puchatki i Jeżyki na wycieczce w Laskowej

     W poniedziałek 17 czerwca dzieci z grupy "Puchatki" wraz z "Jeżykami" udały się na wycieczkę do Bacówki na Zadzielu w Laskowej położonej na malowniczym grzbiecie pasma górskiego, co dało możliwość podziwiania pięknych widoków na okoliczne góry oraz pięknie prezentujące się tego dnia ośnieżone pasma Tatr. Samo miejsce zrobiło na dzieciach pozytywne wrażenie, atutem były piękne widoki. Właściciel obiektu oraz pracownicy zadbali by przedszkolaki poczuły się swojsko.

     Po serdecznym powitaniu, dzieci w aktywny sposób mogły spędzić czas. Po udanych zabawach na świeżym powietrzu na wszystkie przedszkolaki czekała kiełbaska z grilla, którą mogli degustować na tarasie, co sprawiło wszystkim dodatkową radość. Po krótkim odpoczynku "Puchatki" wyruszyły na spacer leśną dróżką. Dzieci poznawały przyrodę patrząc, słuchając i dotykając. Obserwowały las, który kryje w sobie wiele ciekawych tajemnic. Poznały różnorodność szaty roślinnej lasu: drzewa iglaste, liściaste, krzewy czy mech. Słuchały odgłosów lasu. Doświadczyły, że las to źródło świeżego powietrza. Z całą pewnością odpoczynek w tak bliskim kontakcie z naturą to najwspanialsza lekcja przyrody.

     Pełne radości i niezapomnianych wrażeń przedszkolaki wróciły do przedszkola po drodze planując kolejny wyjazd... Tym razem na "Wieżę Widokową".

puchatki-i-jezyki-na-wycieczce-w-laskowej-GALERIA

Data dodania: 2024-06-18 21:10:17
Data edycji: 2024-06-18 21:13:09
Ilość wyświetleń: 169

„Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...”

Robert Fulghum

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej