Teatrzyk ''Baśnie Andersena''

24.05 nasze przedszkole odwiedził "Teatr z Uśmiechem" z Krakowa ze spektaklem "Baśnie Andersena". Aktorzy w humorystyczny sposób przedstawili przedszkolakom trzy różne baśnie Andersena: "Księżniczka na ziarnku grochu", “Brzydkie Kaczątko”, “Calineczka". Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obejrzały spektakl. Żywiołowo reagowały na humor zawarty w przedstawieniu oraz muzykę. Spektakl i świetna gra aktorska, stroje, a także barwne pokazy artystyczne w trakcie całego przedstawienia okazały się ekscytującym i pełnym wrażeń przeżyciem dla dzieci.

teatrzyk-basnie-andersena-GALERIA

Data dodania: 2024-05-24 18:16:44