Tygryski w odwiedzinach w Środowiskowym Domu Samopomocy w Żegocinie

13 listopada dzieci z grupy Tygryski wybrały się na wycieczkę do Żegociny. Dzieci najpierw udały się do kina na film "Mustang - duch wolności". Następnie przedszkolaki odwiedziły podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Żegocinie. Tygryski miały możliwość zwiedzenia budynku, poznania poszczególnych pomieszczeń oraz pracowni: kulinarnej, plastycznej, edukacyjnej, rehabilitacyjnej, a także zapoznania się z ich wyposażeniem. Przedszkolaki zaprezentowały także swoje umiejętności wokalne i taneczne. Nasza wizyta miała również dodatkowy walor integracji społecznej, rozwijanie i kształtowanie u dzieci szacunku, tolerancji i wyrozumiałości w stosunku do osób niepełnosprawnych. Takie spotkania to korzyść dla obu stron. Podopieczni ŚDS otrzymały dużą dawkę radości.  Nasze spotkanie upłynęło w bardzo miłej i życzliwej atmosferze. Na zakończenie przedszkolaki podziękowały za tak ciepłe przyjęcie i wręczyły pamiątkowe upominki, same zaś zostały obdarowane przez panie uśmiechniętymi balonami a także słodkościami, które zabrały do przedszkola. Serdecznie dziękujemy pracownikom ze ŚDS w Żegocinie, że z tak ogromnym zaangażowaniem przygotowały nasze spotkanie a podopiecznym za życzliwe przyjęcie. Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję na kolejne spotkania.

Tygryski-w-odwiedzinach-w-srodowiskowym-domu-samopomocy-w-zegocinie-GALERIA

Data dodania: 2023-11-13 16:03:54