REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Walentynki w przedszkolu

Walentynki czyli jedno z najprzyjemniejszych świąt w ciągu roku! I to nie tylko dla zakochanych, bo walentynki to również idealna okazja, by celebrować przyjaźń i zwykłą sympatię do siebie nawzajem. W każdej grupie przedszkolnej odbyły się zajęcia poświecone świętu zakochanych. Przedszkolaki zapoznały się z definicją słów "miłość" i "przyjaźń", a także tym, co oznacza wyrażenie "kocham Cię". Przy okazji Walentynek każde dziecko miało możliwość powiedzenia miłych słów koleżnakom i kolegom. Dzieci zapoznały się z tradycją Walentynek, genezą jego powstania oraz podczas wspólnej zabawy - zacieśniały przyjaźnie, gdyż Walentynki to inaczej Dzień Przyjaźni. Również rodzice włączyli sie w obchody tego dnia, przygotowując upominki (balony w kształcie serca oraz stempelki), za co gorąco dziękujemy. Dzień Zakochanych - Dzień Przyjaźni, upłynął Nam wszystkim pod wpływem bardzo pozytywnych emocji.

Data dodania: 2023-02-14 14:36:59
Data edycji: 2023-02-14 15:01:35