Wiosna u Zuzi

Wiosna, to bardzo dobry czas na obserwowanie dynamicznie rozwijającej się przyrody. Dzieci z grupy Jeżyki otrzymały zaproszenie od swoje koleżanki Zuzi na wiosenny spacer na "Górkę Zuzi" czyli miejsce w którym mieszka. Wykorzystując piękny dzień, wyruszyliśmy poznawać otaczający nas świat. Dzieci podziwiały , jak wszystko rozkwita wokół nas. Soczysta zieleń traw, słoneczna pogoda, lekki ciepły wiatr, to dla większości z nas miłe skojarzenia. Atmosfera rozkwitających wokół kwiatów, krzewów i drzew działa na nas rozluźniająco i wyciszająco.

Dodatkową atrakcją spaceru była wizyta u Zuzi w ogrodzie , gdzie również mogliśmy podziwiać piękno soczystej zieleni i kwitnących drzew i kwiatów. Towarzyszyły nam przy tym wesołe zabawy.

Do przedszkola wróciliśmy zmęczeni ,ale pełni pozytywnych emocji oraz planów na następne wycieczki .Dziękujemy Zuzi za zaproszenie i cudownie spędzony czas.

wiosna-u-Zuzi-GALERIA

Data dodania: 2024-04-08 18:16:36