Wizyta Policjanta w naszym przedszkolu

W ramach realizacji tematu „Bezpieczna droga do Przedszkola” w dniu 28.09 nasze przedszkole odwiedził pan Policjant – Dzielnicowy z Posterunku Policji w Trzcianie Pan Zbigniew Blitek.  Pan Policjant rozmawiał z dziećmi na temat konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego, zasad bezpiecznego przechodzenia przez drogę oraz o zagrożeniach z jakimi mogą spotkać się przedszkolaki. Dzieci zobaczyły prawdziwe policyjne kajdanki, pałkę typu „Tonfa”, odznakę a także przymierzały z radością czapkę.  Policjant zwrócił uwagę dzieci na kolor umundurowania oraz przybliżył im na czym polega praca Policjanta. Największą jednak atrakcją był samochód policyjny, który zaparkował na terenie naszego przedszkola. Dzieci miały okazję wsiąść i obejrzeć radiowóz, jednak najwięcej radości wzbudzało włączanie sygnałów alarmowych.  .

Bardzo dziękujemy Panu Policjantowi za miłe i ciekawe spotkanie oraz słodką niespodziankę.

wizyta-policjanta-w-naszym-przedszkolu-galeria

Data dodania: 2022-09-28 20:21:04