Wizyta św. Mikołaja w Przedszkolu

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają
Wszystkie dzieci na Niego czekają.
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Każde dziecko cały rok ciężko pracowało na to aby właśnie w tym dniu spotkać Świętego Mikołaja i móc odebrać od Niego podarunek. Od samego rana dzieci podekscytowane wyczekiwały Świętego Mikołaja nasłuchując radosnego okrzyku „ho, ho, ho!” i odgłosów dzwonków sań. Za każdym razem gdy tylko otwierały się drzwi od sali wszystkie dzieci aż zatrzymywały oddech z wrażenia. Aż w końcu rozległo się mocne pukanie do drzwi, te uchyliły się a w progu stanął On… Święty Mikołaj! Gdy zasiadł wygodnie na specjalnie przygotowanym fotelu w towarzystwie Elfów (naszych niezastąpionych Rodziców) nastała cisza. Dzieci przywitały gościa i nastąpił długo wyczekiwany moment… wręczania prezentów. Mikołaj niczym gwiazdor dzielnie pozował do zdjęć biorąc na kolana kolejno po sobie dzieci. Każda z grup w ramach podziękowania za przybycie i otrzymane podarunki wyrecytowała dla Świętego Mikołaja wierszyk i zaśpiewała piosenkę. Atmosfera spotkania była magiczna. Każdy w tym dniu został obdarowany prezentem. Gdy tylko nasz gość się z nami pożegnał szeleszczące paczki w rączkach dzieci zostały otworzone. Bardzo się cieszyły z podarunków które otrzymały. „Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś naszym Przedszkolakom. Do zobaczenia za rok!”.

Data dodania: 2023-12-07 16:47:13
Data edycji: 2023-12-07 16:51:40