Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

GALERIA 2023/2024

GALERIA 2022/2023

GALERIA 2024/2025

GALERIA 2025/2026

Wycieczka Jeżyków i Puchatków do Laskowej

Wycieczka Jeżyków i Puchatków do Laskowej

Dnia 23. czerwca dzieci z grupy "Jeżyki" i "Puchatki" uczestniczyły w wycieczce krajoznawczo-przyrodniczej do Laskowej, podczas której miały okazję aktywnie poznawać otaczający świat oraz spędzić czas na świeżym powietrzu.

Pierwszym etapem wyprawy było przejście ścieżką przyrodniczą w parku. Podczas spaceru dzieci odkrywały wiele ciekawostek dotyczących świata przyrody – poznawały różne gatunki owadów, ptaków i pszczół, dowiadywały się, gdzie mieszkają, jak wygląda ich codzienne życie oraz jaką rolę pełnią w środowisku naturalnym.

Po zakończeniu części edukacyjnej młodsze dzieci udały się na plac zabaw, gdzie mogły rozwijać sprawność ruchową i cieszyć się wspólną zabawą. "Puchatki" natomiast kontynuowały wędrówkę malowniczą, zalesioną drogą wzdłuż rzeki. Na zakończenie tego etapu odbyła się niewielka rywalizacja – dzieci sprawdzały, czyj kamyczek doleci najdalej i wpadnie do wody.

Kolejnym punktem wycieczki był wspólny piknik na zielonej łące, który stał się okazją do odpoczynku i rozmów. Następnie grupa udała się w kierunku stawów, które wzbudziły wśród dzieci duży zachwyt i zainteresowanie pięknem przyrody.

Na zakończenie na wszystkie dzieci czekała miła niespodzianka – pyszne lody, zakupione z funduszu Rady Rodziców, bardzo dziękujemy! Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych emocji, nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień. Był to dzień pełen odkryć i wspólnego przeżywania przygód.

wycieczka-jezykow-i-puchatkow-do-laskowej/GALERIA

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-23 20:28:20
Data edycji: 2026-06-24 12:38:06
Ilość wyświetleń: 39

„Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...”

Robert Fulghum

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej