Wycieczka na wystawę klocków ''LEGO''

W dniu 02 lutego 2024 roku nasze przedszkolaki z grup "Jeżyki" oraz "Puchatki"  uczestniczyły w wycieczce, której celem była wystawa klocków „LEGO” zorganizowana w Kuter Port w Nieznanowicach. Już sam początek naszego wyjazdu okazał się niebywale ekscytujący dla dzieci a mianowicie podróż autobusem. Przedszkolaki pękały z dumy i dzielnie zajmowały miejsca wskazane przez wychowawców. Po dłuższej podróży przyszedł czas na zwiedzanie wystawy. Musimy przyznać, że budowle z klocków naprawdę robią wrażenie. Przedszkolaki były zachwycone ilością klocków wykorzystanych do stworzenia makiet miasteczek czy też pojazdów. Po zwiedzeniu wystawy dzieci zabrały się za budowanie swoich własnych modeli z klocków. Wycieczka była świetną okazją do rozwijania zainteresowań oraz wyobraźni dzieci.

Wycieczka na wystawę klocków "LEGO"

Data dodania: 2024-02-02 19:26:10
Data edycji: 2024-02-02 19:38:59