REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

GALERIA 2023/2024

GALERIA 2022/2023

XI Konkurs Recytatorsko-Krasomówczy w Lipnicy Murowanej

XI Konkurs Recytatorsko-Krasomówczy w Lipnicy Murowanej

      23 marca 2023r. odbył się XI Powiatowy Konkurs Recytatosko-Krasomówczy w Lipnicy Murowanej pod honorowym patronatem Wójta Gminy Lipnica Murowana Tomasza Gromali. 

"Ruch, sport, gimnastyka - porcja zdrowia dla smyka" to hasło tegorocznego konkursu, gdzie dzieci 5 i 6-letnie prezentowały utwory promujące ruch i zdrowe odżywianie.

     Celem konkursu zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe w Lipnicy Murowanej było m.in. promowanie zdrowego stylu życia, popularyzacja aktywności fizycznej oraz promowanie utalentowanych dzieci.

      Poziom umiejętności jaki zaprezenowali uczestnicy konkursu był bardzo wysoki, dzieci wykazały się ponadprzeciętną zdolnością deklinacji wierszy oraz niezwykłą pamięcią.

     Nasze przedszkole reprezenowała Weronika Krawczyk z grupy Sówki oraz Oliwier Pyrz z grupy Tygryski. Zarówno Weronika jak i Oliwier zasługują na wielkie brawa za bezbłędne opanowanie tekstu oraz piękną recytację podczas konkursu.

     Jury tegorocznego konkursu miało niezwykle trudne zadanie, aby wyłonić laureatów. Dyrektor przedszkola w Lipnicy Murowanej Pani Monika Kruk pogratulowała wszystkim uczestnikom przygotowania i pięknej recytacji wierszy. Następnie przewodnicząca Jury Pani Alicja Świątek wręczyła wszystkim dzieciom bioracym udział w konkursie pamiątkowe dyplomy i słodkie co nieco a laureatom nagody rzeczowe.

     Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Weronika za swoją prezentację wiersza zdobyła III miejsce. Gratulujemy!

xi-konkurs-recytatorsko-krasomowczy-w-lipnicy-murowanej-galeria

 

Data dodania: 2023-03-23 15:14:37
Data edycji: 2023-03-23 16:33:19
Ilość wyświetleń: 243

„Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...”

Robert Fulghum

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej