''Zagubiona owieczka'' - teatrzyk dla dzieci

Dziś nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z teatru EDEN z Wieliczki. Dzieci miały okazję obejrzeć przedstawienie pt. "Zagubiona owieczka".  Aktorzy w bardzo interesujący sposób przedstawili nam opowieść o zagubionej owieczce.

Doskonała gra aktorów, piękne scenografie, barwne stroje oraz oprawa muzyczna spowodowała, że sala stała się na chwilę teatrem.  Dzieci poznały pasterza Dawida, który miał sto owiec niestety jedna z nich zaginęła, ponieważ brat pasterza Wojtek nie wywiązał się ze swoich obowiązków. Pasterz wyruszył w poszukiwanie najmniejszej owieczki, napotykając na swojej drodze rozmaite przygody. Opowieść o zagubionej owieczce uczy widza wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu, ale przed wszystkim odpowiedzialności za kogoś oraz swoje czyny.

Serdecznie dziękujemy za ciekawe i pouczające przedstawienie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.

zagubiona-owieczka-teatrzyk-dla-dzieci-galeria

Data dodania: 2023-04-27 14:03:46