Zakończenie akcji ''Plecaczkowe czytanie''

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa nasze przedszkole zorganizowało akcje/konkurs czytelniczy pod hasłem "Plecaczkowe czytanie".

Akcja miała na celu rozwijanie czytelnictwa u dzieci w wieku przedszkolnym. Od listopada zeszłego roku w każdej grupie "wędrował" plecaczek z książeczką. Plecaczek z przygotowanym opowiadaniem, bajką losowo zabierały dzieci do domu a ich zadaniem było przeczytanie książeczki wspólnie z rodzicem i opowiedzenie kolejnego dnia w przedszkolu w swojej grupie o czym była bajka czy opowiadanie.

Konkurs został zakończony, gdyż już wszystkie dzieci plecaczek z książeczką miały i czytały w domu.

Każde dziecko za udział w konkursie otrzymało dyplom, słodkie małe co nieco oraz książeczkę do domowej biblioteczki z rąk Pani dyrektor.

Gratulujemy naszym małym czytelnikom i życzymy dalszych ciekawych spotkań z książką, pełnych przygód i niezapomnianych wrażeń.

zakonczenie-akcji-plecaczkowe-czytanie-galeria

Data dodania: 2023-03-03 14:26:00