Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

GALERIA 2023/2024

GALERIA 2022/2023

Zawody naszych rodziców - spotkanie z pielęgniarką

Zawody naszych rodziców - spotkanie z pielęgniarką

      W przedszkolu dzieci poruszają różne tematy, uczą sie nowych rzeczy, tematyka zajęć jest bardzo szeroka.

      Dzieci poznają i rozmawiają m.in. o zawodach jakie wykonują poszczególne osoby a zwłaszcza ich rodzice. Dlatego do naszego przedszkola zaprosiliśmy Panią Justynę Kulig, mamę Kornela z grupy Tygryski, aby przybliżyła dzieciom chatakterystykę swojego zawodu - pielęgniarki. Pani Justyna w bardzo ciekawy sposób opowiedziała, czym się zajmuje w pracy oraz jakie czynności wykonuje. Niektóre z jej zadań jako pielęgniarki zaprezentowała dzieciom oraz pokazała narzędzia i urządzenia medyczne, które używa.  Zaciekawione tematem dzieci mogły same spróbować np. założyć opatrunek czy zmierzyć ciśnienie. Bardzo dziękujemy Pani Justynie za ciekawie spędzony czas oraz za niektóre narzędzia jakie zostawiła dla dzieci do zabaw tematycznych.

     Dziękujemy również mamie Kalinki i Łucji oraz tacie Ninki z grupy Tygryski, za przesłane filmiki, w których zaprezentowali na czym polega ich praca, oraz jakich narzędzi potrzebują do jej wykonywania.

zawody-naszych-rodzicow-spotkanie-z-pielegniarka-galeria

 

Data dodania: 2023-03-02 13:27:59
Data edycji: 2023-03-03 13:34:09
Ilość wyświetleń: 482

„Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...”

Robert Fulghum

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej