Zawody naszych rodziców - spotkanie z pielęgniarką

W przedszkolu dzieci poruszają różne tematy, uczą sie nowych rzeczy, tematyka zajęć jest bardzo szeroka.

Dzieci poznają i rozmawiają m.in. o zawodach jakie wykonują poszczególne osoby a zwłaszcza ich rodzice. Dlatego do naszego przedszkola zaprosiliśmy Panią Justynę Kulig, mamę Kornela z grupy Tygryski, aby przybliżyła dzieciom chatakterystykę swojego zawodu - pielęgniarki. Pani Justyna w bardzo ciekawy sposób opowiedziała, czym się zajmuje w pracy oraz jakie czynności wykonuje. Niektóre z jej zadań jako pielęgniarki zaprezentowała dzieciom oraz pokazała narzędzia i urządzenia medyczne, które używa.  Zaciekawione tematem dzieci mogły same spróbować np. założyć opatrunek czy zmierzyć ciśnienie. Bardzo dziękujemy Pani Justynie za ciekawie spędzony czas oraz za niektóre narzędzia jakie zostawiła dla dzieci do zabaw tematycznych.

Dziękujemy również mamie Kalinki i Łucji oraz tacie Ninki z grupy Tygryski, za przesłane filmiki, w których zaprezentowali na czym polega ich praca, oraz jakich narzędzi potrzebują do jej wykonywania.

zawody-naszych-rodzicow-spotkanie-z-pielegniarka-galeria

Data dodania: 2023-03-02 13:27:59